Název pozice
Test Leader

Zprostředkováváme inzerci pro klienta, kterým je společnost Pojišťovna VZP, a. s.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• vedení testerského týmu (4-6 testerů)
• reporting a spolupráce s projektovým manažerem
• definování testovací strategie
• plánování rozsahu testování v kontextu každého releasu
• návrh a vypracování testovacích případů
• specifikace požadavků na testovací data
• identifikace nejasných oblastí v analýze
• revize uživatelské dokumentace
• komunikace s garanty
• manuální testování
• automatizované testy
• testování webových služeb

Požadavky na uchazeče
• min. SOU
• praxe - podmínkou
• zkušenost s vedením týmu testerů
• znalost metodik testování
• zkušenost s vytvářením testovací strategie
• analytické, komunikační, organizační schopnosti
• prezentační dovednosti
• práce s MS Office (Word, Excel, Outlook)
• zkušenost s tvorbou SW dokumentace
• orientace v systémové integraci (SOAP, REST)
• zkušenost s nástroji Postman, SoapUI, Selenium výhodou
• zkušenost v pojišťovnictví případně bankovnictví výhodou

Nabídka
• zajímavou a zodpovědnou práci
• příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
• odpovídající platové ohodnocení
• zaměstnanecké výhody
• pracovní poměr na dobu jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 10. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
IT/projekce a konzultace
IT/správa systémů a HW
IT/vývoj aplikací a systémů

Lokalita
Praha