Název pozice
Technolog - scénické výroby

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace - kultura, volný čas, dílny - scénická výroba.

Více informací o společnosti naleznete na www.ndm.cz.

Náplň práce:
• konstrukční, technologická, výkresová a materiálová příprava realizace scénického díla
• dovednost převést výtvarný návrh (scénicko-režijní záměr tvůrců inscenace) do technické dokumentace, která je podkladem pro dílenskou výrobu a finální realizaci na jevištích NDM
• součástí činností technologa je i celkové řízení projektu, včetně kontroly postupů při výrobě, s ohledem na dopravu, skladování, montáž, trvanlivost a kvalitu provedení, koordinace s ostatními složkami divadla (jevištní technika, světla, zvuk, rekvizity) a dodržení rozpočtového zadání

Požadavky na uchazeče
• min. SŠ - odborné vzdělání a praxi
• technické myšlení
• výtvarný a prostorový cit
• znalost technických výkresů
• schopnost je číst a vytvářet
• dobrá komunikace
• spolehlivost
• schopnost učit se divadelním zákonitostem a technologiím
• základní znalost PC
Vítáno:
• znalost AJ
• digitální příprava výkresových a grafických podkladů pro výrobu (např. tisk, CNC fréza, 3D tisk, 3D modelování apod.)

Nabídka
• platové ohodnocení 28 500 - 34 000 Kč/měsíc
• podnikové stravování
• 1 týden dovolené navíc
• ubytování
• podnikové půjčky

Místo práce: Ostrava

Termín nástupu: březen 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: bara.machacova@ndm.cz nebo tel.: 776 179 200, 596 276 601 - Barbora Macháčová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Výroba a průmysl
Technika a elektrotechnika
Strojírenství
Ostatní

Lokalita
Moravskoslezský kraj