Název pozice
Referent / referentka logistiky

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je stabilní společnost PNEUFORCE s.r.o. zabývající se velkoobchodem s pneumatikami.

Více informací o společnosti naleznete na www.pneuforce.cz.

Náplň práce:
• denní plánování a optimalizace rozvozových tras
• zajištění péče o vozový park
• příprava dokladů k expedovanému zboží

Požadavky na uchazeče
• středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
• praxi v plánování a zajišťování rozvozů zboží k zákazníkům minimálně 3 roky
• ŘP sk. B, ŘP sk. C - výhodou
• zodpovědnost a loajalita

Nabídka
• práci na 1 směnu
• mzdové ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
• stabilní prostředí obchodní společnosti
• zaškolení do skladového sortimentu
• pravidelná měsíční mzda na účet bez zpoždění
• výkonové prémie 100 Kč/odpracovaný den
• navíc motivující měsíční finanční ohodnocení
• navíc sezónní prémie
• dovolená 5 týdnů
• elektronické stravenky v hodnotě 130 Kč
• firemní akce pro zaměstnance - letní a zimní víkendový pobyt, teambuilding
• příspěvky na zdraví, sport a kulturu (po zkušební době)
• pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Místo práce: Smžovka - okres Jablonec nad Nisou

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: o.posseltova@pneuforce.cz nebo tel.: 778 066 703 - Olga Posseltová.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Administrativa
Logistika a doprava

Lokalita
Liberecký kraj