Projektant / projektantka dopravně inženýrských opatření - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost PROZNAK Praha s.r.o. se sídlem v Praze 4 v blízkosti Barrandovského mostu, zabývající se dopravním značením a to včetně jeho projektování.

Náplň práce:
• projektování dopravních opatření na dálnicích a silnicích
• jednání s dopravně správními úřady a Policií ČR, jednání se zákazníky

Požadavky na uchazeče
• vzdělání min. SŠ s maturitou - vhodné i pro absolventy / i bez praxe - zaučíme
• znalost práce v programech CorelDraw nebo AutoCAD a MS Office
• ŘP sk. B
• odbornost, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, týmovou spolupráci, flexibilitu

• práci v menší zavedené firmě fungující již od roku 1989 působící v Praze a přilehlém okolí
• služební mobilní telefon
• příspěvek na penzijní spoření
• 13. + 14. plat
• práce v příjemném kolektivu

Místo práce: Praha

Termín nástupu: 3. 1. 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 16. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Stavebnictví a reality

Lokalita
Praha