Název pozice
Mistr zámečnické dílny

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost AG Comerc s.r.o.

Náplň práce:
• vedení týmu pracovníků, výroba a montáž zámečnických prvků aj.
• spolupráce s vedením firmy na plánování výroby
• plnění stanovených plánů a úkolů

Požadavky na uchazeče
• vyučení
• technickou zručnost
• znalost výkresové dokumentace
• zodpovědnost, samostatnost, bezúhonnost
• časovou flexibilitu
• řidičské oprávnění sk. B
• strojní průkaz - výhodou

Nabídka
• práci na HPP - jednosměnný provoz
• zaměstnání u stabilní společnosti
• zajímavou kreativní práci
• potřebné technické vybavení
• fixní mzda + odměny, bonusy (29 000 - 35 000 Kč)
• příspěvek na stravování

Místo práce: České Budějovice

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: mprech@seznam.cz

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 11. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Strojírenství
Výroba a průmysl

Lokalita
Jihočeský kraj