Junior technik - světelně-technické projekty a cenové nabídky - práce na plný nebo částečný úvazek

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je česká společnost U1 lighting s.r.o. - patřící do úspěšné skupiny U1 působící v oblasti osvětlení výjimečných firemních interiérů a veřejných prostor v rámci České republiky. Na českém trhu exkluzivně zastupují významné lokální i světové výrobce architektonického a technického osvětlení, světelná řešení projektují i dodávají.

Více informací o společnosti naleznete na www.u1.lighting.

Náplň práce:
Provádění návrhu, výpočtů a projekce osvětlení a osvětlovacích systémů dle platných norem, příprava cenových nabídek, katalogů, knih svítidel, zakreslení výsledků světelně-technických výpočtů do projektu v CAD, vytváření rozpočtů a výkazu výměr osvětlení, komunikace s obchodním zástupcem společnosti a s klientem, diskuze nad řešením osvětlení, prezentace a obhajoba světelně-technického návrhu u klienta, posouzení efektivity řešení, dohled nad projektem v průběhu realizace...

Požadavky na uchazeče
• min. SŠ vzdělání technického směru - vhodné i pro absolventy
• práce na PC v MS Office (Excel, Word)
• základní znalost práce v CAD programu
• schopnost učit se novým věcem
• flexibilita
• smysl pro přesnost a organizaci času
• pečlivost
• komunikativnost
• bezúhonnost
• časová flexibilita
Výhodou:
• zkušenost s prací v CAD a grafických programech
• orientace v elektrotechnice, v osvětlení a světelné technice
• středně pokročilá znalost AJ
• vzdělání elektrotechnického směru
• řidičský průkaz sk. B

• práci na pracovní poměr na plný nebo částečný úvazek na dobu neurčitou ve stabilní společnosti
• mzdové ohodnocení 26 000 - 32 000 Kč na základě (zkušeností a praxe)
• dobré pracovní zázemí v moderních prostorech
• zaškolení, zařazení do vzdělávacího programu společnosti
• finanční ohodnocení závislé na Vašem výkonu
• odměny/bonusy při splnění cílů
• věrnostní dovolenou navíc
• sleva na firemní výrobky/služby
• firemní akce
• příspěvek na stravování v hodnotě 90,- Kč/den

Místo práce: Nejedlého 373/1, Brno - Lesná

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: heger@u1l.cz nebo tel.: 602 581 420 - David Heger.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 19. 12. 2021. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Jihomoravský kraj