Název pozice
Hlavní účetní - Praha 4

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost zaměřující se na zpracovávání účetní a personální agendy se zaměřením na stavební práce.

Náplň práce:
• vedení podvojného účetnictví
• zpracování účetní závěrky a DPPO, DPH a Kontrolního hlášení
• personální agenda vč. zpracování mezd
• zpracování statistických hlášení, silniční daň, jednání s úřady
• příjemný kolektiv
• služební cesty nejsou v pracovní náplni

Požadavky na uchazeče
• VŠ vzdělání, příp. SŠ vzdělání s víceletou praxí i v menších stavebních firmách
• vítána znalost účetního programu Info Office

• vlastní samostatnou kancelář, vč. klimatizace, vybavenou PC, tiskárnou atd. v přízemní budově s rozsáhlou venkovní plochou a možností parkování
• zajistíme příp. prohlubování znalostí formou školení
• mzdové ohodnocení dle zkušeností a znalostí 35-40tis. + osobní ohodnocení + 13. plat

Místo práce: Praha 4 - Braník

Termín nástupu: 1. 2. 2022

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 12. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Bankovnictví a finanční služby
Ekonomika a podnikové finance

Lokalita
Praha