Název pozice
Administrativní pracovník / pracovnice vedení společnosti

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je společnost GEOSAN DEVELOPMENT s.r.o., prodej a realizace developerských projektů na území ČR.

Více informací o společnosti naleznete na www.geosan-development.cz.

Náplň práce:
• veškerá administrativní činnost spojená se smlouvami (skenování smluv a jejich následná distribuce, zakládání a vedení evidence)
• zajišťování potřebných záležitostí na Katastrálním úřadě (výpisy, zajišťování podání smluv na KÚ, snímky a výpisy pro nové projekty)
• správa datových schránek
• psaní dopisů a dokumentů, které souvisí s chodem společnosti, jejich zakládání, archivace a předávání
• příjem a evidence veškeré došlé pošty a odeslané pošty včetně faktur a objednávek, třídění a rozesílání interní pošty ve společnosti
• vedení evidence dokumentů souvisejících se společností (smlouvy, žádosti, objednávky, právní podklady)
• svolávání porad a jednání společnosti a s tím související zhotovení zápisů
• kontrola prodejních webových stránek zaměstnavatele; příprava podkladů a organizování výběrových řízení na reklamu a propagaci společnosti
• asistence při veletrzích, dnech otevřených dveří a jiných prezentačních akcí, které bude zajišťovat zaměstnavatel; spolupráce při zajišťování komplexního klientského servisu

Požadavky na uchazeče
• SŠ vzdělání
• praxe - výhodou
• pečlivost, flexibilitu, samostatnost, loajalitu, ochotu učit se novým věcem
• znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
• ŘP sk. B - výhodou

Nabídka
• odpovídající platové ohodnocení
• práce v přátelském týmu stabilní společnosti
• benefity - týden dovolené navíc, stravenkový paušál, služební telefon

Místo práce: Praha 10 - Vršovice

Termín nástupu: březen 2022 nebo dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 13. 2. 2022. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Obor
Administrativa

Lokalita
Praha