Home
Home

Představení společnosti

Business Success je společnost, která se věnuje organizování seminářů, tréninků, workshopů a studijních programů pro manažery a obchodníky. Semináři a kurzy této firmy prošli nejen generální ředitelé a zaměstnanci velkých výrobních podniků a významných obchodních společností, ale i řada majitelů a lidí z menších, ambiciózních firem.

Většina ředitelů a majitelů se vyjádřila, že jejich cesta k silnému a stabilnímu postavení na trhu vedla i přes semináře Business Success, které sami tito zákazníci pokřtili na "neuvěřitelné".

Velkou jistotu v práci této společnosti dává vědomí, že má za sebou nesmírně silný a ucelený manažerský systém, poskytující úplné odpovědi na organizační, administrativní, ale i etické rozměry podnikání. Snaží se pomoci svým klientům pochopit jednoduché zákonitosti, které se opírají o skutečné poznání života a které dokáže posluchač okamžitě využít v reálném životě.

Mnozí účastníci odcházejí očarovaní přímočarostí a funkčností předávaných myšlenek a během celého působení jim klienti vyjadřují díky za to, že jim tato společnost nabízí metody založené na zdravém rozumu.

V České republice působí Business Success od roku 1995. V současné době má 5 poboček – v Praze, Brně, Opavě, Plzni a Pardubicích, a má 50 spolupracovníků. Ve své historii vyškolila společnost více než 18.000 manažerů, prodejců a zaměstnanců z více jak 2.000 společností.


Více o společnosti Business Success najdete na www.success.cz
PRÁCE, Nabídky zaměstnání, JOBS, databáze práce v ČR a Praze