Název pozice
Servisní technik - Praha

Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je KOVAL SYSTEMS s.r.o., známý výrobce a dodavatel řešení v oblasti mechanické ochrany pracovišť, osob, peněžní hotovosti a cenností. Nedílnou součástí portfolia je i široký sortiment výrobků pro skladování a archivaci včetně automatizace. Součástí činnosti je také poskytování autorizovaného záručního a pozáručního servisu, smluvní provádění pravidelných profylaktických prohlídek na dodaných výrobcích. Více informací na www.koval.cz

Náplň práce:
Zajišťování servisů v regionu Praha, Čechy, provádění instalací, pravidelné údržby a servisu námi dodávaných zařízení. Poskytovat technickou podporu zákazníkům.

Požadavky na uchazeče
• vzdělání v oblasti elektro
• osvědčení o absolvování zkoušky min. dle § 6 Vyhlášky č. 50/1978
• základní znalost práce na PC
• řidičské oprávnění skupiny B
• aktivní řidič
• dobré komunikační dovednosti
• manuální zručnost
• samostatnost, časovou flexibilitu, ochotu cestovat a spolehlivost
• čistý trestní rejstřík

Různorodá práce v přátelském kolektivu u stabilní české firmy, důkladné zaškolení při nástupu do zaměstnání a prostor pro adaptaci v oboru, platové ohodnocení s motivačními bonusy s ohledem na výsledky, služební automobil, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování – stravenky
Nástupní plat:26 000 – 28 000 Kč / měsíc

Místo práce: Praha

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz

Obor
Technika a elektrotechnika

Lokalita
Praha